Skip links

Aktualizace aplikace InsightSofa (Květen 2022)

Modul online dotazování – InsightSofa Enterprise

Nové možnosti filtrování dat
Do filtrů byla přidána možnost filtrovat podle rozsahů. Na zákaznickou zkušenost se tedy nyní můžete podívat s ještě větší přesností, než kdy předtím.

Přepínání mezi grafickým reportem a tabulkovým
Nyní se při přepínání mezi grafickým a tabulkový reportem drží (pamatují) použité filtry. Přepínat tak můžete velmi pohodlně tam i zpět.

Update mobilní verze aplikace
Mobilní aplikace je opět o trochu přehlednější a graficky hezčí.

Zobrazování dnů v týdnu
Oprava chyby, kdy v některých reportech mohl být týden zobrazen od neděle do soboty.

Nový SWOT report
V rámci monetizace uvádíme nový report zákaznické zkušenosti „SWOT“. Report vykresluje SWOTku Vaší firmy (nebo segmentu firmy), a to přímo pohledem zákazníků. SWOT report je viditelný zákazníkům, kteří mají předplacenou monetizaci.

Kalkulačka ROI aplikace
InsightSofa Nová funkce na webu Insightsofa.com, která snadno spočítá návratnost investice do InsightSofa, podle daných parametrů. Výpočet vychází z britské studie London School of Economics.

+ drobné úpravy a vylepšení aplikace

 

Již brzy…

Monetizace NPS
Start beta testování zákaznické zkušenosti dle Monetizace NPS. Monetizace NPS je velmi stručně řečeno vykreslování zákaznické zkušenosti pomocí bonity a hodnoty zákazníků. Pomáhá firmám zaměřit se na oblasti, které mají pro fungování firmy největší význam.

Report analýzy klíčových slov
Report analyzující výskyt určitých slov a sentimentu v otevřených komentářích. Snadno pomocí něj zjistíte, co jsou klíčové body, které Vaši zákazníci řeší, aniž by někdo musel číst stovky, či tisíce komentářů.