Skip links

Terminály spokojenosti

Insightsofa OneTouch™

Terminály a kiosky

Když chcete znát názor zákazníků ve vašich provozovnách.

Poznání zákaznické zkušenosti
pomocí terminálů a kiosků.

Získejte zpětnou vazbu i od lidí, na které nemáte kontakt.

Sběr zákaznické zpětné vazby ve vašich provozovnách. Možnost anonymní (i adresné) zpětné vazby. Snadno přenositelné a jednoduše nastavitelné terminály a kiosky.

Názor vašich zákazníků k dispozici v reálném čase

Snadno přizpůsobitelné průzkumy a mobilní terminály

Snadné zapojení (pouze 230V zásuvka, nebo i verze na baterie)

Získat nabídku
Nebo nám rovnou zavolejte: +420 733 533 563

Velmi snadné pro respondenty, efektivní reporting pro vás.

Terminály InsightSofa OneTouch jsou vyhotoveny tak, aby vyplnění průzkumu zabralo respondentovi co nejméně času a Vám InsightSofa přinesla co nejpodrobnější data a názory zákazníků.

Respodent hodnotí maximálně 3 kliky

Máte k dispozici více jak 10 přednastavených reportů zákaznické zkušenosti

Automatické notifikace na nestandardní stavy (např. nespokojenost)

Získat nabídku
Nebo nám rovnou zavolejte: +420 733 533 563

Dokonalá a jednoduchá metodika.
Net Promoter Score

Dejte svým zákazníkům najevo,
že na jejich názoru záleží.

Umožnit zákazníkovi okamžitě reagovat na jeho (ne)spokojenost v něm vzbuzuje pocit, že na jeho názoru skutečně záleží. Pokud se jejich názory budete řídit, trvale pro ně vytváříte příjemné prostředí, kde budou rádi znovu a znovu nakupovat.

Zákazník je spokojený, pokud se může okamžitě vyjádřit 

Terminály silně motivují personál k poskytování lepších služeb

V reálném čase sledujete vývoj spokojenosti na pobočkách

Získat nabídku
Nebo nám rovnou zavolejte: +420 733 533 563

Budete vědět, když se
někde něco stane. Jako první.

InsightSofa OneTouch neustále hlídá všechny vaše pobočky a monitoruje aktuální spokojenost. Pokud se někde něco stane, spokojenost poklesne, odpovědná osoba je na to automaticky upozorněna (včetně důvodu problému) a může to začít řešit.
Získat nabídku
Nebo nám rovnou zavolejte: +420 733 533 563

Dost lehké na mobilitu.
Příliš těžké na odcizení.

Terminály a kiosky InsightSofa OneTouch jsou vyhotoveny z kombinace hliníku a oceli. Tím mají perfektní stabilitu a jsou příliš těžké na odcizení. V případě, že chcete čas od času terminál někam přestěhovat, zvládnete to však i bez pomocné techniky.

Velmi stabilní terminál díky použití ocelových dílů

Kompletně vyráběno v České republice

Různé velikosti dotykových obrazovek

Získat nabídku
Nebo nám rovnou zavolejte: +420 733 533 563

Funkce proti zneužití
a podvodnému hlasování.

InsightSofa OneTouch obsahuje několik funkcí, které slouží k zamezení podvodnému hlasování (například děti, apod.). Na validitu výsledků se pak můžete spolehnout.
Získat nabídku
Nebo nám rovnou zavolejte: +420 733 533 563

Nová služba!

Jednorázové zjištění spokojenosti zákazníků

Nová služba InsightSofa OneTouch Swift je pro ty, kteří chtějí jednorázově zjistit spokojenost svých zákazníků v provozovnách. Jedná se o službu na klíč, kdy terminál plně nastavíme, přivezeme, necháme 1 měsíc měřit zákaznickou spokojenost, a pak dodáme přesné výsledky toho, co si zákazníci přejí. Vaše silné i slabé stránky. A to za velmi příznivou cenu.
Získat nabídku
Nebo nám rovnou zavolejte: +420 733 533 563

Mnoho možností umístění, skvělé pro vaši prodejnu.

Pořiďte si terminál InsightSofa OneTouch na zeď, volně stojící, nebo integrovaný do Vašich současných systémů. Ozvěte se nám, vymyslíme nejlepší řešení.
Získat nabídku

Jednodušší, než si myslíte.
Zvládneme to i online.

Skutečně vyhrazený projektový
manažer. Od začátku, do konce.

Správná implementace do firmy obnáší porozumění vaší organizaci, procesům uvnitř firmy a stanoveným cílům. V průběhu celé implementace je vám k dispozici vyhrazený projektový manažer, který povede všechny schůzky a obstará bezstarostnou implementaci InsightSofa. Kdykoli se na něj můžete obrátit a řešit s ním aktuální potřeby.

Jasně daný postup
šetří čas na obou stranách.

Máme za sebou mnoho implementací od malých firem, po nadnárodní organizace, působící ve více jak 20 zemích světa. Disponujeme zpracovanými plány pro firmy všech velikostí a náročnosti požadavků.

Úvodní konzultace, seznámení a analýza současného stavu

Definování cílů a projektový plán

Sestavení struktury dotazování, spouštěcích bodů a bodů dotyku

Vytvoření textace a grafické zpracování řešení

Implementace řešení, propojení s externími systémy

Testovací verze, testování a připomínkování

Školení práce se systémem a se zákaznickou zkušeností

Spuštění ostrého řešení

Minimalizujeme všechny „porodní“ bolesti.
Už jsme si jimi prošli.

Zavést do firmy zákaznicky orientovaný přístup je komplexní činností, ve které můžete narazit na spoustu problémů. Spolehněte se na nás. Problémů jsme viděli mnoho, vyřešili je a nedopustíme, aby nastaly u vás.

Implementaci doručíme „na klíč“.
S minimální součinností.

Od počáteční schůzky až po dohled nad správným během a pracováním se zákaznickou zkušeností. Jsme zde pro Vás. A děláme to rádi.

Novinky o Insightsofa OneTouch™

Terminály InsightSofa OneTouch hlídají svoji dostupnost

Terminály InsightSofa OneTouch hlídají svoji dostupnost

InsightSofa OneTouch nabízí možnost sbírat zpětnou vazbu od zákazníků přímo v místě nákupu, nebo využití služby. Spolehlivost a dostupnost všech terminálů je v tomto sběru zpětné vazby prioritou. I proto InsightSofa neustále monitoruje, zda jsou terminály připojeny do elektrické sítě, k internetu apod. Pokud by se se stalo, že by se jakýkoli z terminálů odpojil, nebo zaznamenal jakýkoli výpadek, InsightSofa to neprodleně odreportuje například manažerovi.
Nová kniha: Softwarově řízená CX Revoluce

Nová kniha: Softwarově řízená CX Revoluce

Zajímá vás zkušenost zákazníků? 🌟 InsightSofa, přední poskytovatel softwarového nástroje pro měření a práci se zákaznickou zkušeností, právě vydává knihu, která je naprostou nutností pro každého, kdo se denně setkává se zákaznickou zkušeností. 📚 V knize spojuje teorii a praxi zákaznické zkušenosti, poskytuje pohled do kuchyně jejich nejúspěšnějších implementací a sdílejí příběhy z první linie – jakým čelili výzvám u různých klientů, jaké strategie zvolili k jejich překonání a co se ukázalo jako klíč k posunutí zákaznické zkušenosti na zcela novou úroveň. 🚀 Co můžete očekávat: Vše co potřebujete vědět k tomu, abyste poznali o čem CX je, jak to měřit a jak to může pomoci Vaši firmě. Případové studie a reálné scénáře – naučte se z našich úspěchů i chyb. Strategie a tipy přímo od našich expertů, které můžete aplikovat ve své praxi. Stáhněte si knihu ještě dnes a objevte, jak můžete transformovat zákaznickou zkušenost ve vaší organizaci. Buďte připraveni na zvýšení spokojenosti vašich zákazníků, zlepšení věrnosti značce a posílení pozice na trhu. 👉 Začněte svoji cestu k excelentní zákaznické zkušenosti právě teď! Stáhnout knihu: https://shorturl.at/svwMU Připojte se k nám a buďte součástí příběhu úspěchu. #InsightSofaCXRevolution #ZákaznickáZkušenost #PřekračujemeHranice #CustomerExperience #EmployeeExperience

Nový design stojanu

Nový design stojanu

Představujeme nejnovější přírůstek - Terminál pro měření spokojenosti s vylepšenou, esteticky přitažlivou konstrukcí a nyní s ještě větším displejem. Jeho pevné a stabilní nohy zajišťují, že terminál zůstane pevně na místě i v nejfrekventovanějších prostorách. Zvětšený displej poskytuje lepší vizuální zážitek a usnadňuje čtení textu, což je klíčové pro pohodlné vyplňování dotazníků a interakci s terminálem. Náklon monitoru byl pečlivě navržen tak, aby umožňoval pohodlné vyplňování. Kromě toho je tento terminál vybaven technologií skenování identity, což zvyšuje bezpečnost a poskytuje personalizovaný zážitek pro každého uživatele. Navíc je možné terminál plně obrandovat a vyrobit v barvě, která nejlépe odpovídá vaší značce nebo designu vašeho prostoru. Terminál InsightSofa OneTouch je nejen funkční, ale také esteticky příjemný a uživatelsky přívětivý doplněk pro jakékoli prostředí, který zvyšuje spokojenost a zapojení vašich zákazníků a zaměstnanců. Pořiďte si ten svůj a začněte zlepšovat svoji zákaznickou zkušenost co nejdříve.   #CX #CustomerExperience #InsightSofa #OneTouch #EmployeeExperience #Future
Umělá inteligence v InsightSofa: Proč měřit sentiment?

Umělá inteligence v InsightSofa: Proč měřit sentiment?

Měření sentimentu komentářů pomocí umělé inteligence je klíčové pro pochopení skutečných postojů a názorů zákazníků. Tento proces umožňuje identifikovat nejen to, co zákazníci říkají, ale také jak se cítí ohledně vašich produktů či služeb. Analýza sentimentu poskytuje hlubší vhled do zákaznických emocí, které mohou být pozitivní, negativní, nebo neutrální. Tímto způsobem můžete efektivněji rozpoznávat a řešit problémy, zlepšovat své produkty a služby a také lépe rozumět potřebám a přáním zákazníků. Navíc, využitím této analýzy můžete vytvářet více cílené a efektivní marketingové strategie, což vede k lepšímu zapojení zákazníků a posílení vaší značky. Vyzkoušejte umělou inteligenci v InsightSofa právě teď. Ozvěte se nám.
InsightSofa OneTouch™ Swift

InsightSofa OneTouch™ Swift

Představujeme Vám novou službu aplikace InsightSofa – OneTouch™ Swift. Měsíční pronájem terminálu zajistí jednorázové a velmi rychlé zjištění spokojenosti a zkušenosti vašich zákazníků a zaměstnanců ve vašich provozovnách. Velmi rychlá a cenově efektivní volba, jak s měřením začít.
Nový design terminálů

Nový design terminálů

Usilovně jsme pracovali a máme pro vás novinku! Změnili jsme design všech našich terminálů. Je nový, moderní a nám se líbí! Co je ovšem důležitější, bude se líbit Vašim zaměstnancům a zákazníkům. Přesvědčte se sami. 🙂
Distribuční report z kiosků spokojenosti InsightSofa OneTouch

Distribuční report z kiosků spokojenosti InsightSofa OneTouch

Distribuční report Vám poskytuje v reálném čase detailní přehled o spokojenosti Vašich zákazníků v různých částech dne. Na první pohled je zřejmé, ve kterých hodinách je spokojenost nejvyšší, nebo naopak nejnižší. Po identifikaci nejslabších míst se dostanete ke konkrétní příčině problému. Zjistíte, na co si zákazníci nejvíce stěžují a jak to vylepšit.
Bezdotykové vyplňování kiosků InsightSofa OneTouch

Bezdotykové vyplňování kiosků InsightSofa OneTouch

Vyplňování průzkumů na terminálech a kioscích ve Vašich provozovnách je nyní ještě snažší. Pokud zákazník (nebo zaměstnanec) chce průzkum vyplnit bezdotykově, stačí aby svůj mobilní telefon namířil na terminál a průzkum se mu spustí přímo v jeho / jejím telefonu. Zdokonalená ochrana proti vícenásobnému hlasování Byla přidána dodatečná kontrola proti mnoho násobnému hlasování v InsightSofa OneTouch.
Aktualizace aplikace InsightSofa (Duben 2022)

Aktualizace aplikace InsightSofa (Duben 2022)

Modul online dotazování – InsightSofa Enterprise Vlastní nastavení zobrazení sloupců ve výpisu odpovědí Nyní máte možnost zvolit si, jaké sloupce budou zobrazeny ve výpisu odpovědí. Můžete si tak hlavní výpis přizpůsobit přesně potřebám organizace. Je možné si nejen zvolit, jaké sloupce budou zobrazeny, ale také jejich pořadí. Změny je možné provést pro uživatelskou skupinu – tzn. Pro všechny uživatele v dané uživatelské skupině bude volba aplikována. L1/L2 report Došlo k přidání možnosti zobrazit L1/L2 report jako číselnou tabulku. V tabulce je nyní možné interaktivně proklikávat jednotlivé hodnoty. Pak se Vám zobrazí relevantní výpis respondentů. Nový a rychlý způsob zobrazení statistik dat V Procesech / Automatické odeslání nyní zobrazíte souhrnné informace o jednotlivých rozesílkách. Naleznete tam podrobná data o tom, kolik zákazníků bylo importováno, kolika byl zaslán průzkum, nebo kolik odpovědělo. Obrana proti spam filtrům Někteří emailový poskytovatelé kontrolují emaily před doručením tím způsobem, že roboti navštíví odkazy v emailech. Implementovali jsme funkci, která zamezí těmto robotům „falešně“ hlasovat. Přidána možnost fulltextově vyhledávat v retenci Nyní je možné fulltextově vyhledávat ve všech retenčních případech. Export odpovědí pro InsightSofa Enterprise modul Byla navýšena kvóta pro export dokončených průzkumů do Excelu. Z původních 5 000 na 50 000 průzkumů v jednom souboru. Optimalizace karty respondenta Došlo k optimalizaci karty respondenta a nyní se načítá mnohem rychleji. Optimalizace reportů V některých účtech se mohlo stávat, že po použití filtru se změnilo pořadí sloupců v reportech. Tato chyba byla upravena a sloupce se zobrazují ve stejném pořadí v libovolném použití filtru. Optimalizace stránek pro odebrání respondentů Došlo k optimalizaci stránek pro odebírání respondentů. Nyní i pro účty s velkým množstvím dat je odstraňování rychlé. A mnoho drobných vylepšení a oprav chyb.   Modul kiosků – InsightSofa OneTouch Export odpovědí Nyní se v exportu odpovědí do Excelu zobrazují kompletní data z OneTouch modulu, včetně NPS hodnocení. A mnoho drobných vylepšení a oprav chyb.

Aktualizace aplikace InsightSofa (Březen 2022)

Aktualizace aplikace InsightSofa (Březen 2022)

Modul online dotazování – InsightSofa Enterprise Snadnější práce s retencí V nastavení retence přibyla volba, co se má automaticky stávat s retenčními případy. Pomůže Vám to v tom, že si například nastavíte automatické otevření retence, pokud zákazník odpoví na Váš email. Nebo naopak, pokud zákazníkovi email pošlete, případ se automaticky uzavře. Vylepšení L1/L2 reportu Zapracovali jsme vylepšení reportu L1/L2 odpovědí. Nyní můžete v části „Tabulka“ prokliknout libovolné číslo a dostat se tak k jádru problému (nebo výhody), kterou Vám vaši zákazníci naznačují. Je to další krok k úplné interaktivitě našich reportů. Nový vzhled aplikace InsightSofa Společně s naši novou korporátní identitou došlo k vylepšení a zpřehlednění designu aplikace. Cílem bylo udělat práci v aplikaci příjemnější a uživatelsky snadnější. Nový web InsightSofa Sice to není příliš spojené s InsightSofa, ale budeme velmi rádi, pokud se podíváte na náš zbrusu nový web www.insightsofa.com a třeba nám dáte vědět „Jak moc byste ho doporučili svým kolegům a známým“ A mnoho drobných vylepšení a oprav chyb. Modul kiosků – InsightSofa OneTouch Virtuální AI asistentka Spustili jsme na několika reportech náš velmi ambiciózní projekt virtuální asistentky ISI. ISI podle umělé inteligence umí zkoumat názory Vašich zákazníků a zobrazit Vám ty nejdůležitější data. Je to další krok k tomu, abyste mohli svoji organizaci řídit čím dál tím více přesně tak, jak si přejí Vaši zákazníci. Momentálně je ISI v beta režimu. A mnoho drobných vylepšení a oprav chyb.

Zajímavé referenční projekty

Penta Hospitals

Soukromé nemocnice vlastněné investiční skupinou Penta podrobně měří zákaznickou zkušenost pomocí terminálů InsightSofa OneTouch. Ve všech jejich nemocnicích mohou pacienti vyjádřit svůj názor, a to jak na chodbách, tak v hospitalizovaných částech. Penta k těmto názorům výborně přistupuje a implementuje je do praxe.

Alza.cz a.s.

Alza je leadrem e-commerce nejen v Čechách. Její snaha porozumět svým zákazníkům je přímo enormní, za což velmi chválíme. Mimo velmi podrobnou spolupráci Alza a InsightSofa Enterprise, dodáváme Alze také terminály a kiosky spokojenosti InsightSofa OneTouch. A to do poboček ve všech zemích, kde Alza působí. Tzn. Česko, Slovensko a Maďarsko.

Komerční Banka a.s.

Komerční Bance velmi záleží na spokojenosti jejich zaměstnanců. Proto ve spolupráci s InsightSofa OneTouch vymyslela systém měření, který sbírá jejich náladu a doporučení ke zlepšení od kvality jídla v jejich soukromé kantýně až po služby IT ordinace, která se stará o bezproblémový chod jejich IT zařízení.

Mondi

Mondi je jednou z největších firem ve výrobě papíru na světě. Jsou proslulý v jejich péči o své zaměstnance. Pro Mondi dodáváme mnoho řešení od bezpečnosti zaměstnanců, po spokojenost.

Pilulka.cz

Pilulka je síť lékáren a e-commerce s léky. Na zákaznickou zkušenost se dívají pomocí terminálů a kiosků InsightSofa OneTouch. Pilulka je krásným případem, kdy pokud svému zákazníkovi dobře rozumíte, na trhu se vám daří.

Spolupráce od 2018 do 2019.

Laufen

Laufen je výrobce sanitární techniky. Pomocí terminálů a kiosků InsightSofa OneTouch měří spokojenost svých zaměstnanců ve výrobních prostorech. Díky tomuto poznání dokáže lépe své kolegy motivovat a přizpůsobovat jim procesy ve firmě tak, aby u nich byly spokojení.

Spolupráce v roce 2019.

Už jen jeden krok k měření ve vašich provozovnách

Získejte nástroj pro kompletní měření zákaznické zkušenosti.