Skip links

Jednorázové průzkumy

Okamžité výsledky

Získejte rychlou a efektivní zpětnou vazbu bez složité integrace

iPad Landscape

Měření jako služba

Svěřte měření zákaznické nebo zaměstnanecké zkušenosti profesionálům. InsightSofa Now je služba, která celé měření provede za vás. Od prvotního nastavení až po dodání výsledků. Tomu říkáme zákaznická (nebo zaměstnanecká) zkušenost na all-inclusive.

enterprise icon

InsightSofa Enterprise™

Automatické průzkumy

websight icon

InsightSofa WebSight™

Měření na webu

onetouch icon

InsightSofa OneTouch™

Terminály spokojenosti

a získejte skvělé výsledky.

Naši specialisté na zákaznickou a zaměstnaneckou zkušenost vytváří skvělé průzkumy. Dodají vynikající výsledky, zaměřené na vylepšení vaší firmy. Výsledky budete mít k dispozici v InsightSofa, kde si jimi můžete podrobně procházet a filtrovat různé sestavy. Alternativně můžete dostat i finální PDF dokument, který shrnují aktuální stav vaší firmy pohledem zákazníků (zaměstnanců).

Vyžádat DEMO CENOVÁ NABÍDKA
Zavolejte nám: +420 733 533 563

Hlavní výhody

Proč si zvolit měření zákaznické nebo zaměstnanecké zkušenosti jako službu?

Sestaveno CX a EX experty

Sestaveno CX a EX experty

InsightSofa Now je vypracovaná odborníky na zákaznickou a zaměstnaneckou zkušenost, garantující smysluplné výsledky, které zvyšují spokojenost zákazníků a zaměstnanců.

Rychle a efektivně

Rychle a efektivně

InsightSofa Now zajišťuje rychlý a efektivní sběr zpětné vazby, který je obvykle doručen do 14 dnů. Tento rychlý proces přináší našim klientům možnost rychle reagovat a vylepšit tak spokojenost svých zákazníků.

K dispozici všechny moduly a funkce

K dispozici všechny moduly a funkce

InsightSofa Now vám přináší možnost využít všech modulů InsightSofa, včetně všech prémiových funkcí. To zaručuje, že se k vám dostanou výsledky v té nejlepší možné kvalitě.

Není potřeba integrace

Není potřeba integrace

InsightSofa Now je jednorázová zpětná vazba. Import dat probíhá tedy v jednom okamžiku a není tedy nutná integrace s vaším současným systémem. To přináší rychlost průzkumu a nezatěžuje vaše IT oddělení.

Rozumná cena

Rozumná cena

InsightSofa Now je za rozumnou cenu. Díky naší odbornosti se staráme o nastavení a optimalizaci procesu pro dosažení nejlepších výsledků, v tom nejkratším čase. To přináší úsporu nákladů pro naše klienty.

Artificial Intelligence

Artificial Intelligence

InsightSofa Now využívá k většímu porozumění zákazníků umělou inteligenci. Pomocí ni analyzuje zpětnou vazbu, aby identifikuje a prioritizuje problémy, a nabízí cílená doporučení pro zlepšení.

Nejlepší volba pro zaměstnance

InsightSofa Now je ideálním řešením pro měření zkušenosti zaměstnanců. Rychlost a efektivita sběru dat, s reporty stavěnými pro EX na míru, dělají z InsightSofa Now vaší volbu. Díky přizpůsobitelným reportům dokáže vyhovět každé organizaci. Výsledkem je zvyšování spokojenosti, produktivity a loajality vašich zaměstnanců.

InsightSofa Satisfaction Index

Trends

Net Promoter Score

Metrics

Interaction

Optimization

Total Overall Score

Engagement

employee-experience
Vyžádat DEMO CENOVÁ NABÍDKA
Zavolejte nám: +420 733 533 563

Ideální pro eventy

Ať už se jedná o firemní akce, srazy, sportovní události, festivaly nebo různé shromáždění, InsightSofa Now vám udělá vaší další akci ještě lepší.

onetime-events

Vyhrazený projektový manažer

S InsightSofa Now získáte vyhrazeného projektového manažera, který s vámi bude od začátku projektu až do konce. Rozumí vaší firmě a dokáže navrhnout takové řešení, které na konci přinese výsledky, podle kterých budete jasně vědět, jak svoji firmu posunout vpřed.

Společně. Vyhrajeme.

hands

Když je potřeba vědět. Hned.

InsightSofa Now: Okamžitý přehled. Jasné akce.

iPad Landscape
ISI-laptop2
Vyžádat DEMO CENOVÁ NABÍDKA
Zavolejte nám: +420 733 533 563

Více, než „klienti“…

Jako odborníci a partneři v oblasti zákaznické a zaměstnanecké zkušenosti přinášíme našim klientům dobré výsledky a excelentní zákaznickou zkušenost. A to nám dává více, než jen „výborný vztah“…

Co je u nás nového?

Neustálý vývoj za účelem zvyšování spokojenosti zákazníků a zaměstnanců

Monetizace

Monetizace

Ve světě zákaznické zkušenosti získáte mnoho cenných informací pro růst společnosti a zlepšení vztahu se...