Skip links

Automatické průzkumy

Zpětná vazba

Jako váš nejsilnější nástroj

Zpětná vazba na auto-pilota

InsightSofa Enterprise zachycuje transakční zpětnou vazbu v reálném čase prostřednictvím e-mailu, SMS, QR kódů apod. a přetváří ji na praktické poznatky prostřednictvím snadno srozumitelných reportů. Metodiky jako NPS, CES a CSAT umožňuje rozhodování založené na datech. Díky umělé inteligenci identifikuje oblasti pro zlepšení, a přináší zcela nové metriky pro CX a EX. To zajišťuje, že firmy mohou rychle optimalizovat svou strategii pro lepší spokojenost a dlouhodobý růst.

real time results
Vyžádat DEMO CENOVÁ NABÍDKA
Zavolejte nám: +420 733 533 563

Hlavní výhody

Proč si vybrat InsightSofa jako řešení pro vaši firmu?

Zpětná vazba v reálném čase

Zpětná vazba v reálném čase

InsightSofa Enterprise se vymyká tím, že poskytuje okamžitou transakční zpětnou vazbu, což vám umožňuje znát názor vašeho zákazníka přímo v okamžiku nákupu (při využívání služby atd.). Tento včasný pohled je klíčový pro udržení náskoku a okamžité zlepšení zážitku vašich zákazníků.

Srozumitelné a výkonné reporty

Srozumitelné a výkonné reporty

InsightSofa Enterprise proměňuje data v krásně zpracované, snadno srozumitelné reporty. Využíváme dobře známé metodiky jako NPS (Net Promoter Score), CES (Customer Effort Score) a CSAT (Customer Satisfaction Score). A přidáváme k tomu naše nové AI metodiky s ohledem na to, aby poskytovaly manažerům podklady pro informovaná rozhodnutí, která podporují růst vaší firmy.

Řízení zpětné vazby a její vyřešení

Řízení zpětné vazby a její vyřešení

InsightSofa Enterprise posouvá řízení zákaznických zkušeností na vyšší úroveň. Nespokojení zákazníci jsou automaticky identifikováni a přiřazeni příslušným zaměstnancům na základě předem definovaných pravidel. Toto začlenění umožňuje vašemu týmu řešit problémy, čímž podporuje proaktivní přístup ke spokojenosti zákazníků.

Silné a slabé stránky firmy. A jejich řešení.

Silné a slabé stránky firmy. A jejich řešení.

InsightSofa je navržena tak, aby zdůrazňovala silné stránky firmy a oblasti, které je třeba zlepšit. Díky tomu můžete prioritizovat úsilí a zdroje na to, co je nejdůležitější, což vede k rychlému zlepšení spokojenosti zákazníků. To významně ovlivňuje udržení zákazníků, jejich loajalitu a celkový růst podniku.

Metodologie zákaznické a zaměstnanecké zkušenosti

Metodologie zákaznické a zaměstnanecké zkušenosti

InsightSofa nejenže využívá všechny světově uznávané metriky zákaznické zkušenosti (NPS, CES a CSAT), ale zároveň i přichází s vlastními metrikami založených na umělé inteligenci, které dodávají ještě přesnější a byznysově srozumitelnější výsledky.

Manažerské rozhodování dle dat

Manažerské rozhodování dle dat

InsightSofa umožňuje podnikům činit strategická rozhodnutí týkající se vývoje produktů, marketingových strategií, zlepšení zákaznického servisu a dalších aspektů, a to vše na základě skutečné zpětné vazby od zákazníků a analýzy založené na datech.

Jak to funguje?

Jak InsightSofa dosahuje vynikajících výsledků

Poháněno umělou inteligencí

Umělá inteligence InsightSofa zcela mění způsob, jakým můžete interagovat se svými zákazníky. Analýzou dat a chování zákazníků umí AI předvídat potřeby, nabízet přizpůsobená doporučení a proaktivně řešit problémy. Umělá inteligence pomáhá podnikům identifikovat trendy a preference, což jim umožňuje doladit nabídku a udržet si náskok před konkurencí.

Transakční

zpětná vazba

Zajišťuje, že veškerá zpětná vazba je zachycena v okamžiku, kdy jsou respondenti nejvíce plní emocí z proběhlé události.

15+

firemních reportů

Retence

vyřešena

Notifikace

do mobilu

Neomezeně

uživatelů

Auto AI

štítkování

Snadná

integrace

Shrnutí

zpětné vazby

Analýzy

sentimentu

Doporučení

ke zlepšení

Reporty

monetizace

Vyžádat DEMO CENOVÁ NABÍDKA
Zavolejte nám: +420 733 533 563

Nová éra rozhodování

Přestože doporučujeme udržet průzkumy pro respondenty co nejstručnější, InsightSofa Enterprise vás v žádném případě neomezuje ve výběru designu a struktury průzkumu. Můžete vytvořit vlastní dotazník z široké škály typů otázek. Problémové případy jsou automaticky otevírány a přiřazovány odpovědným osobám. Což zajistí trvalé zlepšování vaší firmy.

iPad Landscape
Vyžádat DEMO CENOVÁ NABÍDKA
Zavolejte nám: +420 733 533 563

Udržení zákazníků. Vyřešeno.

Udržení zákazníků je klíčové pro růst firmy. InsightSofa Enterprise pomocí pokročilých nástrojů a umělé inteligence poskytuje nástroje pro vyšší udržení zákazníků. Porozuměním a předvídáním chování zákazníků společnosti snížíte jejich odchody, což zajišťuje dlouhodobý růst.

retention-mechanism

Neomezené průzkumy

InsightSofa Enterprise poskytuje neomezené možnosti přizpůsobování průzkumů. Otázky a odpovědi tak mohou být přesně přizpůsobeny vašim potřebám. Ale i zařízením, na kterých respondenti průzkumy vyplňují — počítače, mobily, tablety, apod. To umožňuje konzistentní uživatelský zážitek a poskytuje cenné poznatky pro vaše rozhodování.

unlimited_survey_options
Vyžádat DEMO CENOVÁ NABÍDKA
Zavolejte nám: +420 733 533 563

Velmi snadná
implementace

Implementace InsightSofa Enterprise je navržena tak, aby se co nejlépe napojila na váš stávající software. Náš projektový manažer vás provede krok za krokem celou implementací. Společně nastavíte vhodné dotazování, časy, nastaví celou InsightSofa a předává dílo připravené k používání. InsightSofa Enterprise není jen software. Je to kompletní transformace vaší firmy do zákaznicky orientované.

Snadná

Integrace

Vyhrazený

projektový manažer

Existující

APIs, sFTP, atd.

Vstupní

školení

Více, než „klienti“…

Jako odborníci a partneři v oblasti zákaznické a zaměstnanecké zkušenosti přinášíme našim klientům dobré výsledky a excelentní zákaznickou zkušenost. A to nám dává více, než jen „výborný vztah“…

Co je u nás nového?

Neustálý vývoj za účelem zvyšování spokojenosti zákazníků a zaměstnanců

Monetizace

Monetizace

Ve světě zákaznické zkušenosti získáte mnoho cenných informací pro růst společnosti a zlepšení vztahu se...