Skip links

Aktualizace aplikace InsightSofa (Červen 2022)

Nová pobočka na Slovensku
Pro všechny naše slovenské zákazníky jsme otevřeli novou pobočku v Bratislavě. Podpora je tak slovenským zákazníkům dostupná ve slovenštině a celkově by se komunikace na slovenském trhu měla tímto krokem značně posílit. Navštivte nás na adrese Záhradnická 72, Bratislava, nebo nám zavolejte na +421 915 090 750.

WIKI
Do InsightSofa byla přidána nová verze moduku WIKI. Tento modul slouží pro sdílení znalostí mezi všemi uživateli InsightSofa. Jednoduše si můžete zakládat nové sekce a do nich libovolná témata, které chcete, aby Vaši uživatele měli kdykoli po ruce. Modul může aktivovat administrátor Vašeho účtu v nastavení uživatelských skupin.

Otevírání pouze specifických retenčních případů
V pravidlech pro otevírání retenčních případů (nespokojených zákazníků) nyní je možné nastavit podmínku, aby se otevírali pouze případy, kdy respondent označil v průzkumu specifickou L1 otázku. Otevírání (a především pak správné přiřazování) retenčních případů je nyní tedy ještě přesnější.

Možnost vyřešit (a nebo delegovat) více retenčních případů najednou
Nyní je mnohem snadnější hromadně delegovat, nebo řešit retenční případy. Na stránce retence jednoduše označte všechny případy, u kterých něco chcete změnit a změnu proveďte.

Překlady pro vícejazyčné firmy
Pro firmy, které mají uživatelské účty ve více jazycích je nyní čtení dat příjemnější. Kromě celé aplikace jsou nyní možné překládat i všechny vlastní pole, zadávané uživateli. Čtení dat pro zahraniční kolegy je tedy nyní ještě snadnější.

Vylepšené zobrazování dat
Došlo ke zlepšení fitlrace dat napříč celou InsightSofa. Nyní si můžete nastavit datový typ pole a pomocí toho lépe filtrovat výsledky zákaznické zkušenosti.

SWOT report
Pro zákazníky využívající monetizaci jsme vytvořili zbrusu nový report nazvaný SWOT. Jedná se o klasickou SWOT vykreslenou samotnými zákazníky. Tuto SWOTku si můžete vykreslit jednak za celou firmu, ale na síle to začne nabírat, pokud si ji začnete vykreslovat pro jednotlivé segmenty, produktové skupiny, odpovědné osoby, kraje, apod. Kontaktujte nás pro více informací. Stojí to za to 🙂

+ Mnoho dalších drobných vylepšení, které Vám dělají práci s InsightSofa příjemnější a rychlejší.