Skip links

HTML / CSS

Kodér

InsightSofa hledá HTML / CSS / Javascript kodéra

Jsme tým mladých lidí se zapálením do zlepšování zákaznické zkušenosti. Pokud máš otevřenou mysl, baví tě přicházet s novými nápady a rád vidíš, že jsou rychle promítnuty do reality, jseš na tom pravém místě.

Ve světě, kde zákaznická zkušenost rozhoduje o úspěchu značek, InsightSofa hraje klíčovou roli. Jako inovátor v oblasti měření a zlepšování zákaznické zkušenosti, nyní rozšiřujeme naše řady o nadšeného HTML / CSS / JavaScript kodéra, který se nebojí překračovat hranice možného a má vášeň pro nejnovější technologie, včetně umělé inteligence. Staň se součástí týmu, jehož práce mění hru pro velké značky jako Alza, Zásilkovna, AAA Auto, Lidl, ING, Superzoo, Linet a mnoho dalších.

Co Ti nabízíme?

 • Průkopnickou práci: Přidej se k nám a pracuj na špičkových projektech, které zahrnují umělou inteligenci pro poskytování nepřekonatelných zákaznických zkušeností.
 • Dynamické prostředí: Naše týmy jsou plné energie, kreativity a inovace. Pracuj v prostředí, které Tě neustále motivuje k překonávání vlastních limitů.
 • Flexibilita a svoboda: Užij si flexibilní pracovní dobu a možnost ovlivňovat rozhodnutí díky Tvým rozhodovacím pravomocím.
 • Rychlá cesta od nápadu k realizaci: Díky naší agilní velikosti a struktuře dokážeme bleskově transformovat inovativní myšlenky na reálné produkty a služby. A to Tě baví.
 • Stabilní a podporující zázemí: Připoj se k nám a staň se součástí firmy s pobočkami v CZ, SK a PL, která Ti poskytne bezpečnou platformu pro rostoucí kariéru.

Co od Tebe očekáváme?

 • Hlad po inovacích a touhu neustále se učit nové technologie, včetně AI.
 • Zkušenosti s HTML, CSS a JavaScriptem a chuť tyto dovednosti posunout na další úroveň.
 • Schopnost pracovat v týmu i samostatně s minimálním dohledem.
 • Kreativní přístup k řešení problémů a ochotu přijímat nové výzvy.
 • Silnou motivaci mít reálný dopad na zlepšování zákaznické zkušenosti ve velkých společnostech.
 • Chceš být součástí této vzrušující cesty?

 

Pokud Tě role HTML / CSS / JavaScript kodéra v InsightSofa láká a cítíš, že máš co je třeba k tomu, aby ses stal/a klíčovou součástí našeho týmu? Neváhej a pošli nám svůj životopis a motivační dopis. Řekni nám, proč bys chtěl/a pomáhat formovat budoucnost zákaznické zkušenosti s námi 🙂

Zaujalo Tě to?

Pošli nám své CV na email ales@insightsofa.com .

 

InsightSofa – Tam, kde technologie a zákaznická zkušenost tvoří budoucnost.
InsightSofa, díky špičkové umělé inteligenci, mění způsob, jakým firmy využívají zpětnou vazbu od zákazníků. Proměňuje každý komentář a kritiku v jasný plán pro vylepšení zákaznické zkušenosti. Sleduje zpětnou vazbu přes různé kanály a poskytuje úplný přehled o tom, jak zákazníci vnímají vaše služby. Umožňuje komunikovat se zákazníky, přeměňuje poznatky na kroky, které zvyšují spokojenost a budují silnější vazby zákazníka s firmou.

12
12
let na trhu
100+
100+
Velkých firem
100K+
100K+
vyplněných průzkumů denně
96%
96%
udržení zákazníka

Co si myslí někteří naši kolegové?

“Mezinárodní projekty jsou vždy velkou výzvou a přinášejí rozšířený pohled na různé fungování firem po světě. To si cením na práci v InsightSofa asi nejvíce. A samozřejmě taky svých skvělých kolegů.”

Aleš Rouček
Aleš Rouček
Managing Director

“Nabízím klientům to nejcennější, co mohou získat a to jsou názory svých zákazníků, které jdou ruku v ruce s jejich důvěrou a věrností. Navíc jsem v dynamickém týmu kreativců, ve kterém nic není problém, ale vše výzvou a to mě velice naplňuje.”

Martina Krátká
Martina Krátká
Customer Experience Specialist

“Líbí se mi individuální přístup k projektům, které pomáhají budovat a řídit společnosti. Cením si toho, že se do vývoje zapojuje celá firma a rozumné nápady a připomínky jsou aktivně řešeny.”

Jan Dvořáček
Jan Dvořáček
Project Manager

“Velmi rychlá implementace, agilní vývoj a velmi vysoké nároky na spokojenost klienta. To je něco, co dokáže někdy pořádně potrápit, ale z dlouhodobého hlediska je to skvělé naplnění  mé práce.”

Sourav Maiti
Sourav Maiti
Senior Backend Developer