Skip links
isi logo noclaim

Software pro práci se zákaznickou zkušeností

Umělá inteligence

NPS, CES, CSAT, ISI

Pokrytí celé zákaznické cesty

Email, SMS, QR kódy, weby, kiosky, ..

insightsofa

Získejte cenovou nabídku na míru vaší firmě

Nebo si vyberte vhodný čas na 30ti minutovou prezentaci všech výhod

Vybrat vhodný čas

CX od A do Z

Zákaznická zkušenost od čistoty záchodů, obsluhy zákazníka, kvality produktů a služeb, R&D až po spokojenost a náměty zaměstnanců.

Přizpůsobitelný software i hardware

Buďte jedinečný. Jako je Váš byznys. Nechte si od nás přizpůsobit jakékoli funkce, ale i fyzické terminály pro sběr zpětné vazby. Buďte zase o krok napřed.

Naprostá flexibilita a přizpůsobení zákazníkům

Uvědomujeme si, že každý byznys je unikátní. Běžně a velmi často přizpůsobujeme InsightSofa na míru vašim potřebám. Tak, aby se vám firma řídila co nejlépe.

Snadné propojení s existujícími softwary

Posílejte průzkumy automaticky, v tu nejlepší dobu. Tzn. ihned po nákupu, po využití služby, po registraci, po hovoru na zákaznické centrum, při východu z provozovny, apod.

Navrženo pro efektivní řízení firmy

Data v reálném čase vám umožní dělat kvalitnější rozhodování. Přesně podle toho, co si vaši zákazníci přejí. A v reálném čase si také ověřovat jejich správnost.

Multi-kanálový sběr zpětné vazby

Pro každého se hodí něco jiného. InsightSofa sebere zpětnou vazbu z emailů, webových stránek, QR kódů, SMS, terminálů na prodejnách a mnoho dalších.

Snažší práce díky umělé inteligenci

InsightSofa přináší revoluci v analýze a práci s CX. Zkoumejte sentiment vašich zákazníků ve volných komentářích. Analyzujte rozsáhlé texty a názory zákazníků.

Vyhrazený projektový manager

U InsightSofa získáváte projektového manažera, který vás provede krok po kroku od prvotní analýzy, návrhu vhodného řešení, po implementaci softwaru a zaškolení pracovníků.